niedziela, 10 lutego 2019

LKS Źródło Kromołów 3:1 Wolbromska Akademia Piłkarska

Juniorzy LKS Źródło Kromołów odnieśli kolejne w tym roku zwycięstwo. Młodzi zawodnicy po wyrównanym spotkaniu pokonali Wolbromską Akademie Piłkarską 3:1. Bramki dla drużyny "Źródełka" strzelali: Jakubus, Piwowarczyk, Rozlał.

LKS Źródło Kromołów:
Szczepanek
Kolanko Seweryn Kołaczkiewicz Szczygieł
Kuśmierski Musialek Bojda
Piwowarczyk Rozlał Szafran

Grali także: Kowalczyk, Jaros, Pająk, Przybylski, Aksamit, Domagała, Waniak, Jakubus.

Sędzia: Rafał Formicki

Kilka słów zawodników o meczu:

Krzysztof Jakubus:
-Po Raz kolejny udowadniam że zasługuje na granie w tym klubie. Cieszę się ze zdominowaliśmy drugą połowę Ale przede wszystkim że wygraliśmy. Mam nadzieję że dobra forma klubu utrzyma się i w 3 lidze i powalczymy o awans.

Cezary Seweryn:-Uważam, że w dzisiejszym meczu nasza drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie z drużyną z Wolbromia. Pokazaliśmy że jesteśmy skuteczni i dobrze przygotowani motorycznie do tych sparingów. Sądzę, że po zbliżającym się obozie wrócimy w jeszcze lepszej formie i będziemy świetnie przygotowani do ligi.

Igor Kolanko:
-Mecz jak najbardziej wyrównany, chłopaki z Wolbromia pokazali że umieją dobrze grać w piłkę i postawili nam wysoko poprzeczkę. Bramkę straciliśmy przez własne błędy, nie wydaje mi się aby drużyna przeciwna jakoś specjalnie dominowała w pierwszej połowie, uważam że źle weszliśmy w mecz. Druga połowa była dla nas o wiele lepsza, mecz był wyrównany. Strzeliliśmy bramkę na remis i to nam dało wiatru w żagle. Później było już lepiej, w obronie zagraliśmy bardzo dobrze i przeciwnik praktycznie nie stworzył jakiś groźnych sytuacji, a my strzeliliśmy kolejne dwie zasłużone bramki. Chcemy się przygotować jak najlepiej do III ligi i pokazać się z jak najlepszej strony.