wtorek, 21 maja 2019

LKS Źródło Kromołów - GKS Katowice: Podsumowanie spotkania

W tą niedzielę piłkarze 'Źródełka' zmierzyli się na własnym boisku z zawodnikami GKS'u Katowice. Mecz rozpoczął się około godziny 10:30.

Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana, GKS próbował narzucić mam swój styl gry i przez pierwsze 15 minut to oni atakowali naszą bramkę. Dopiero po pierwszym kwadransie zawodnicy Źródła zaczęli atakować a po pierwszych 45 minutach dość wyrównanej gry mieliśmy wynik 1:1. Druga połowa to dominacja gospodarzy, wyszli oni z odpowiednim nastawieniem co doprowadziło do kontroli nad drugą częścią spotkania, pomimo tego, że to goście próbowali dłużej utrzymać się przy piłce nie byli wstanie stworzyć realnego zagrożenia dla naszego bramkarza. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Bramki dla naszej drużyny strzelali: 2x Musiałek oraz Mikołajczyk.

Kontuzjowani: Aksamit.