niedziela, 3 czerwca 2018

LKS Źródło Kromołów 1:0 KKS Czarni Sosnowiec

LKS Źródło Kromołów pokonało dzisiaj niepokonanego jak dotąd lidera ligi KKS Czarnych Sosnowiec 1:0. Mecz od samego początku był na wysokim poziomie. W 60. minucie meczu na prowadzenie zespół z najstarszej dzielnicy Zawiercia wyprowadził Igor Szafran po indywidualnej akcji z bocznego sektora boiska. Trzeba również zaznaczyć bardzo dobrą grę całego bloku defensywnego przez co rywale nie mieli za dużo sytuacji pod naszą bramką. Pod koniec meczu Igor Szafran miał okazje na drugie trafienie lecz wychodząc sam na sam został sfaulowany co poskutkowało czerwoną kartką dla stopera Czarnych. Po 10. minutach z boiska wyleciał drugi zawodnik gości za drugą żółtą kartkę.

LKS Źródło Kromołów (1-4-3-3):

1 K.Szczepanek
8 S.Jaros 21 I.Kolanko 2 A.Kołaczkiewicz 3 R.Szczygieł
5 C.Seweryn 16 K.Przybylski 23 K.Kuśmierski (C)
11 I.Szafran 20 B.Rozlał 17 Ł.Musiałek

Rezerwa: 98 K.Jeż, 7 M.Słowik, 12 P.Mikołajczyk.

Po każdym meczu piłkarze wybierają najlepszego zawodnika. Dzisiaj po głosowaniu został nim Igor Kolanko.